Przezmark Osiedle z nową siecią

13
16.05.2023
Przezmark Osiedle z nową siecią
Fot. Mikołaj Sobczak
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Przezmark Osiedle – taki przetarg ogłosiła gmina Elbląg. To inwestycja współfinansowana ze środków unijnych.

Zakres zamówienia obejmuje m. in. budowę sieci kanalizacji sanitarnej i jej przyłączy, modernizację istniejących studzienek przeznaczonych do dalszej eksploatacji, montaż studni rewizyjnych betonowych, unieczynnienie istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej. Zamówienie obejmuje też inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.

Okres realizacji zamówienia wynosi pół roku od dnia podpisania umowy, brane pod uwagę kryteria to w tym przetargu cena i oferowany okres gwarancji. Termin składania ofert upływa 1 czerwca, wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o realizację zamówienia.

oprac. TB

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W mojej opinii najważniejszym kryterium powinna być jakość. Jakość kosztuje, tanio to zrobiono wiele inwestycji, które potem za nasze pieniążki gmina naprawia, naprawia naprawia.... na przykład te biedne drzewka, które ktoś posadził od skrzyżowania z Przezmarka Osiedle w stronę Sierpina. Połowa uschła, pewnie kryterium w przetargu też było tanio.... a byle jak w gratisie.
wieśniak (2023.05.16)

info

12  
  1
Mam nadzieję, że po przyszłorocznych wyborach samorządowych nowy prezydent Elbląga wystąpi o zmianę granic naszego miasta o Kazimierzowo, Gronowo Górne i Przezmark
(2023.05.17)
Bo za mało podatków miasto zbiera. No i ustanowić pośrodku Wolną Wieś Nowina
(2023.05.17)
Mają problemy z wodą w gronowie górnym by doprowadzić, a ogłaszają kolejne przetargi, gmina elbląg to totalna żenada, wystarczy na inne gminy popatrzec.
(2023.05.17)

info

4  
  1
Panie Wójcie a co z drogą przez Gronowo Górne. Dziura na dziurze jak tu jeździć. Te hopki pogarszają tylko sprawę bo są omijane lub jazda środkiem. Tiry zasuwają i nie zwalniają bo biorą je środkiem między kołami. Kierowcy patrzą na dziury a nie na pieszych
(2023.05.18)
Ło panie ciężko jest z tymi dziurami, bo za niemca były i teraz też są. No Historii nie oszukasz!
(2023.05.20)
Weź kup ze 3-4 worki betonu i zalej te dziury! W czym problem?
Grucha! (2023.05.20)
No i o Gdańsk i Warszawę
Grucha! (2023.05.20)

info

0  
  0
Gronowo Górne to jest osiedle Elbląga. Nie zmieni nic juz tego faktu. Mozna na papierze pisać co innego ale fakty są faktami. Gronowo Górne traci bardzo duzo bez inwestycji typowo miejskich.
(2023.05.21)
Co według Pani/Pana znaczy inwestycji typowo miejskich? Gmina Elbląg wiejska i Gmina Miasto Elbląg to samorząd. I gdyby spojrzeć na Inwestycje Miejskie to niestety, ale trzeba przyznać że inwestycje wiejskie są bardziej rozwinięte niż ma terenie miasta. Budżet nie jest z gumy niemniej jednak w tym przypadku Wygrywa samorząd Gminy Elbląg.
Sikorka (2023.05.22)