UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nowe osiedla, nowa sieć w Przezmarku, a w Gronowie nawet porządnej drogi dojazdowej do pozostałych miejscowości brakuje, dziura na dziurze, te muldy to ktoś wybudował za takie pieniądze, żeby wydębić kasę z UNI czy jak!!?? Dziwna sprawa, a pasów na przejściu zapomnieli za te tysiące domalować...