UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowe osiedla, nowa sieć w Przezmarku, a w Gronowie nawet porządnej drogi dojazdowej do pozostałych miejscowości brakuje, dziura na dziurze, te muldy to ktoś wybudował za takie pieniądze, żeby wydębić kasę z UNI czy jak!!?? Dziwna sprawa, a pasów na przejściu zapomnieli za te tysiące domalować...