UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BiB - Taka droga miałaby sens. Część ruchu od strony Fromborka/Braniewa skierowano by wprost na Ogólną, żeby nie zapychać Królewieckiej.

Ploterek

Anuluj