17
06.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tradycja
(2023.04.07)

info

0  
  3
Naziole i ich poglądy
8* i kler (2023.04.07)
Cudownie!Wspaniali ludzie, róbcie to do końca świata. Wtłaczacie życie do tego miasta:)Brawo.
ghjd (2023.04.07)

info

4  
  2
Vito- ale czad!!! Brawo
(2023.04.07)

info

3  
  3
@Bazyli - Weź uwagę Szanowny, że nawet w tej - wg Twojej opinii - repertuarowej mizerii odnaleźć się może wiele osób i wspominając poprzednie WŚM całkiem sporo osób znakomicie si w niej odnalazło. Jeśli nie chodzę do opery albo nie słucham jazzu czy techno, to nie wypowiadam się o tym, że jest to mizeria. Po prostu nie zabieram głosu, bo się na niej nie znam. Dla jednym może to być coś "nie do wytrzymania", a u innych może spowodować muzyczne orgazmy. To jak na frillu - jeden lubi kaszankę, inny karkówkę - ale nie plują na siebie z tego powodu. A poza tym de gustibus non est disputandum. Smacznego jajeczka! (chociaż nie lubię) :)
Pex (2023.04.07)
@Pex - A żebyś wiedział! Zrobię sobie grila!
gośćcopojajkachsiędrapie (2023.04.07)
@Pex - Szczerze ? nie wiem o co Co chodzi. Pisząc o ''mizerii ''nie odnosiłem się do programu tej imprezy, a już na pewno nie zeszłorocznego. Głos zabieram bo mogę, tłumaczenie mi, że świat muzyki jest różnorodny przyjmuję chociaż podejrzewałem taki stan rzeczy jakieś pół wieku temu, natomiast plucie wykluczam i dlatego sugerowałem Ci obniżenie temperatury wywodu. Co zaś do imprezy ogłoszonej na czerwiec to widzę tu dość niszowe nowe fale i jeden (też niszowy ) jazz, co nie ma byc tutaj zarzutem, ale przydała by się jakaś lokomotywka. Ubiegłoroczny koncert na górze uważam za bardzo udany i myślę, że GCH stworzona do klimatów folkowych. Może kiedyś ? A wszystkim Wesołych Świąt.
Bazyli (2023.04.07)