UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pex - Szczerze ? nie wiem o co Co chodzi. Pisząc o ''mizerii ''nie odnosiłem się do programu tej imprezy, a już na pewno nie zeszłorocznego. Głos zabieram bo mogę, tłumaczenie mi, że świat muzyki jest różnorodny przyjmuję chociaż podejrzewałem taki stan rzeczy jakieś pół wieku temu, natomiast plucie wykluczam i dlatego sugerowałem Ci obniżenie temperatury wywodu. Co zaś do imprezy ogłoszonej na czerwiec to widzę tu dość niszowe nowe fale i jeden (też niszowy ) jazz, co nie ma byc tutaj zarzutem, ale przydała by się jakaś lokomotywka. Ubiegłoroczny koncert na górze uważam za bardzo udany i myślę, że GCH stworzona do klimatów folkowych. Może kiedyś ? A wszystkim Wesołych Świąt.

Bazyli

Anuluj