UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bazyli - Weź uwagę Szanowny, że nawet w tej - wg Twojej opinii - repertuarowej mizerii odnaleźć się może wiele osób i wspominając poprzednie WŚM całkiem sporo osób znakomicie si w niej odnalazło. Jeśli nie chodzę do opery albo nie słucham jazzu czy techno, to nie wypowiadam się o tym, że jest to mizeria. Po prostu nie zabieram głosu, bo się na niej nie znam. Dla jednym może to być coś "nie do wytrzymania", a u innych może spowodować muzyczne orgazmy. To jak na frillu - jeden lubi kaszankę, inny karkówkę - ale nie plują na siebie z tego powodu. A poza tym de gustibus non est disputandum. Smacznego jajeczka! (chociaż nie lubię) :)
Pex