Wybrany wątek opinii
Oho... Już zlecieli się kononowiczowi eksperci... Jak nie pasuje, to można zawsze zrobić sobie grilla na działce.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
@Pex - Grill na działce zawsze jest dobrym pomysłem zwłaszcza gdy repertuarowa mizeria doskwiera a temperatura rośnie, na sarkazmy zaś kubek melisy proponuję, wyluzujesz i mniej impertynencki będziesz.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Bazyli - Weź uwagę Szanowny, że nawet w tej - wg Twojej opinii - repertuarowej mizerii odnaleźć się może wiele osób i wspominając poprzednie WŚM całkiem sporo osób znakomicie si w niej odnalazło. Jeśli nie chodzę do opery albo nie słucham jazzu czy techno, to nie wypowiadam się o tym, że jest to mizeria. Po prostu nie zabieram głosu, bo się na niej nie znam. Dla jednym może to być coś "nie do wytrzymania", a u innych może spowodować muzyczne orgazmy. To jak na frillu - jeden lubi kaszankę, inny karkówkę - ale nie plują na siebie z tego powodu. A poza tym de gustibus non est disputandum. Smacznego jajeczka! (chociaż nie lubię) :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Pex - A żebyś wiedział! Zrobię sobie grila!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Pex - Szczerze ? nie wiem o co Co chodzi. Pisząc o ''mizerii ''nie odnosiłem się do programu tej imprezy, a już na pewno nie zeszłorocznego. Głos zabieram bo mogę, tłumaczenie mi, że świat muzyki jest różnorodny przyjmuję chociaż podejrzewałem taki stan rzeczy jakieś pół wieku temu, natomiast plucie wykluczam i dlatego sugerowałem Ci obniżenie temperatury wywodu. Co zaś do imprezy ogłoszonej na czerwiec to widzę tu dość niszowe nowe fale i jeden (też niszowy ) jazz, co nie ma byc tutaj zarzutem, ale przydała by się jakaś lokomotywka. Ubiegłoroczny koncert na górze uważam za bardzo udany i myślę, że GCH stworzona do klimatów folkowych. Może kiedyś ? A wszystkim Wesołych Świąt.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0