Cudownie!Wspaniali ludzie, róbcie to do końca świata. Wtłaczacie życie do tego miasta:)Brawo.ghjd
Cudownie!Wspaniali ludzie, róbcie to do końca świata. Wtłaczacie życie do tego miasta:)Brawo.