UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent ciągle sprzedaje różne tereny pod zabudowę dostając mnóstwo pieniędzy. A miasto nie ma na remont przedszkola nr 8.Wstyd !!!!
Prezydent ciągle sprzedaje różne tereny pod zabudowę dostając mnóstwo pieniędzy. A miasto nie ma na remont przedszkola nr 8.Wstyd !!!!