UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent ciągle sprzedaje różne tereny pod zabudowę dostając mnóstwo pieniędzy. A miasto nie ma na remont przedszkola nr 8.Wstyd !!!!


Anuluj