Wybrany wątek opinii
JUŻ WIDZĘ TE KORKI, kombo z oboźną i nowym skrzyżowaniem i wista wio. Godzine wracać do domu iha iha. Ten nasz GOŁOMP to jednak JASZCZOMB.
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
@Tralala - Jak w kazdym duzym miescie, nic nadzwyczajnego.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0