UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z terenem ciastkarza gdzie kiedyś były podobne pawilony? Później je zburzyli i tak teren stoi pusty do dziś. W czym tkwi problem?

Mama Karoliny

Anuluj