A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super :)
A jakie są funkcje miasta ? Aglomeracji ? Szałasy może i funkcja rekreacyjna czy zabudowa.
a na Nowowiejskiej tęz baraki zburzyc i postawić coś konkretnego
Bardzo dobre miejsce pod zabudowę usługowo-mieszkalną - jestem jak najbardziej za.
Wojewoda nie ma co robić chyba.
JUŻ WIDZĘ TE KORKI, kombo z oboźną i nowym skrzyżowaniem i wista wio. Godzine wracać do domu iha iha. Ten nasz GOŁOMP to jednak JASZCZOMB.
Powstaną estetyczne budynki mieszkalne zamiast psich bud... no po prostu TRAGEDIA !
Bardzo dobra decyzja, jest to centrum miasta więc taka zabudowa jest jak najbardziej na miejscu.
Zawsze znajdą się marudy którym nigdy z niczym nie dogodzisz :) ale tak już jest...
czy w tym mieście nie mogą wybudować przynajmniej jednego 25-30 piętrowego budynku???
Racja jeden wielki beton ! Byle jak i byle gdzie byle developer nabil kabzę potem łupili ludzi wynajmem bo na kupno ich ni stac! Tragedia wizualna i spoleczna