58
17.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super :)
(2023.02.17)

info

21  
  1
A jakie są funkcje miasta ? Aglomeracji ? Szałasy może i funkcja rekreacyjna czy zabudowa.
(2023.02.17)
a na Nowowiejskiej tęz baraki zburzyc i postawić coś konkretnego
(2023.02.17)

info

18  
  5
Bardzo dobre miejsce pod zabudowę usługowo-mieszkalną - jestem jak najbardziej za.
,,,,,,,,,, (2023.02.17)

info

26  
  5
Wojewoda nie ma co robić chyba.
(2023.02.17)

info

15  
  1
JUŻ WIDZĘ TE KORKI, kombo z oboźną i nowym skrzyżowaniem i wista wio. Godzine wracać do domu iha iha. Ten nasz GOŁOMP to jednak JASZCZOMB.
Tralala (2023.02.17)
Powstaną estetyczne budynki mieszkalne zamiast psich bud... no po prostu TRAGEDIA !
GłębokaMyśl (2023.02.17)
Bardzo dobra decyzja, jest to centrum miasta więc taka zabudowa jest jak najbardziej na miejscu. Zawsze znajdą się marudy którym nigdy z niczym nie dogodzisz :) ale tak już jest...
Centrum (2023.02.17)

info

20  
  5
czy w tym mieście nie mogą wybudować przynajmniej jednego 25-30 piętrowego budynku???
waszwróbelek (2023.02.17)
Racja jeden wielki beton ! Byle jak i byle gdzie byle developer nabil kabzę potem łupili ludzi wynajmem bo na kupno ich ni stac! Tragedia wizualna i spoleczna
(2023.02.17)