UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JUŻ WIDZĘ TE KORKI, kombo z oboźną i nowym skrzyżowaniem i wista wio. Godzine wracać do domu iha iha. Ten nasz GOŁOMP to jednak JASZCZOMB.

Tralala

Anuluj