UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
JUŻ WIDZĘ TE KORKI, kombo z oboźną i nowym skrzyżowaniem i wista wio. Godzine wracać do domu iha iha. Ten nasz GOŁOMP to jednak JASZCZOMB.
Tralala
JUŻ WIDZĘ TE KORKI, kombo z oboźną i nowym skrzyżowaniem i wista wio. Godzine wracać do domu iha iha. Ten nasz GOŁOMP to jednak JASZCZOMB.
Tralala