UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobra decyzja, jest to centrum miasta więc taka zabudowa jest jak najbardziej na miejscu. Zawsze znajdą się marudy którym nigdy z niczym nie dogodzisz :) ale tak już jest...
Centrum
Bardzo dobra decyzja, jest to centrum miasta więc taka zabudowa jest jak najbardziej na miejscu. Zawsze znajdą się marudy którym nigdy z niczym nie dogodzisz :) ale tak już jest...
Centrum