UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobra decyzja, jest to centrum miasta więc taka zabudowa jest jak najbardziej na miejscu. Zawsze znajdą się marudy którym nigdy z niczym nie dogodzisz :) ale tak już jest...

Centrum

Anuluj