UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikogo z mieszkańców o nic nie pytać. Jak wiadomo mieszka tutaj prawie 120 tysięcy tumanów, z wyjątkiem prezydenta który jak Bóg jest nieomylny i podejmuje słuszne decyzje. No może jedynie liczy się ze zdaniem senatora z PO, który też jest źródłem i skarbnicą słusznych racji. Miasto nie jest dla mieszkańców tylko dla wybranej gromadki więc nikogo pytać o cokolwiek nie warto..