UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent będzie pytał mieszkańców czy POrt ma być czy ma go nie być ? To jest dopiero kabaret a idźcie wy w..... razem z tym waszym prezydentem.

N..D..

Anuluj