UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mi ten port koło pióra lata kto go będzie miał nasz samorząd czy rząd jeden zwis bo ewidentnie obie instytucje nie są zainteresowane naszym czyli obywateli dobrem tylko napychaniem sobie kieszeni naszą kasą i wmawianie nam że to dla naszego dobra że tak ma być że oni mają wszystko a my zap... my za miskę ryźu... Dalej się kłóciće kto lepszy PiS czy PO a oni się z was śmieją i kręcą swoje życiowe lody... Jak się obudzicie i będzie za późno wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami

Syn Anarchii