UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś porządnie tutaj manipuluje danymi. Wystarczy przejrzeć rachunki za mieszkanie rok do roku. Luty 2022 do luty 2023 I tak Podgrzanie wody - wzrost o 70 % CO opłata zmienna - wzrost o 70 % Oraz CO opłata stała - wzrost o 210 % To jest jawne dojenie mieszkańców. Ale przecież obecni rzadzący dbają o nas Polaków. Ale ze każdy z nas rok do roku płaci prawie 100% więcej za czynsz to nieważne. Ważne jest że sypną 13 czy 14 emeryturę i jest git. Pzdr

gery