Wybrany wątek opinii

A nie gavaril ja szto " russkij gaz haraszo zagariajet"? Nada było menja sluszat!
Prezes Walduś (2023.02.07)
@Prezes Walduś - Nada było nada
Pozdrawlajem (2023.02.07)
Powrót do komentarzy