UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest wespół zespół układ rządowej bandy obecnej, priorytet tej bandy zlodziei jest taki, by mieszkancy, naród nie miał żadnych praw, pizbawictwszystkich, wszystkiego co posiadają, by zniewolić ludzi, ,a czym to zrobią jeśli nie podwyżkami, ,pałami nie wyjdą na ulicę, ,to robiła komunistyczna wataha, dobiją nas, a naród i tak milczy, z Wróblewski, a Kacza dupa, to jeden zwis i klika

Grace

Anuluj