UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Aleks12 - Aleks pajacyku na gumce na przeciętnym meczu jest około 1000 osób np na derbach było 3 tyś podane do publiki po mojemu więcej było większe zainteresowanie w przypadku awansu w Elblągu na przeciętnym meczu będzie zasiadać ponad 2 tyś a na meczach ciekawszych ponad 3tys stadion był nowy obiecany zanim ten tor wogóle powstał kosztem stadionu powstał basen to daj sobie spokój z tymi głupimi komentarzami co do mórawy która powinna być 10 lat temu niemówiąc o stadionie nowy stadion dla Elbląga