A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No tak parki ważniejsze niż inwestycje w PORT, tutaj taczka jest pilniejsza niż referendum!!!
Tak Wróblewski i PO-wcy rządzą, że nie ma pieniędzy na rewitalizację parków w Elblągu, na remont alejek w parku. W parku Oliwskim by trzeba było wyremontować alejkę
Ale się prezydent ożywił
Wolałbym, żeby w Bażantarni na szlaku rowerowym Green Velo został położony asfalt, zrobienie fontanny w parku Dolinka, wyremontowanie alei Spacerowej w parku Dolinka, zrobienie ścieżek pieszo -rowerowych na Rubno, Próchnik i Dąbrowę
W parku planty było kiedyś darmowe lodowisko. Czy nie warto by zadaszyc ten obiekt i wybudować drugie lodowisko. Czy naprawdę to takie trudne.
Mars, Alka też pogonić bo blokuje remont kolei nadzalewowej. To przez PSL i olsztyn pracę nie ruszyły.
skorupa pisowski podnóżku i wazeliniarzu roku 2022-czy takie "wizje"jak ty masz osiąga sie po zjedzeniu przydziałowej miski ryżu?
To jest tylko przetarg, tylko deklaracja, ale najęta farma troli i lemingi i tak będą to podbijać i jednocześnie grając na emocjach, że PIS to syf, ale to już jest całkiem słabe i dla tępot umysłowych.
A jaki pozytek z tej groty bedzie?Turysci beda sie mogli fotografowac na jej tle zeby sie pochwalic, ze wywalono na jej remont 1mln i jest bezuzyteczna budowla na ktorej zule moga wypic jabola i nie tylko?Oczywiscie wycinka drzew obowiazkowo przy okazji renowacji parkow, bo jakos nie zauwazylem zeby ktos raczyl wpasc na tak idiotyczny pomysl nowych nasadzen drzew na tych skwerach, bo z taka iloscia drzew to raczej parkiem nazwac nie mozna?Krzaki jak najbardziej sadzic. Jak zuli pogoni po tanim winie, to beda mieli gdzie sie zalatwiac. Esteci i ekolodzy z bozej laski. Lac beton, wycinac zielen, sadzic krzaki. Kasa wydana, problem z glowy. Zeby nie bylo, ze nic nie robimy. Kadencja leci dalej.
A co z parkiem przy ul Agrykola koło stadionu i szkoły nr3 który w tej chwili jest parkingiem dla parku Dolinka i parkingiem rodziców dowożących dzieci do szkoły rozjeżdżone alejki przejechana nowa ławka dwukrotnie zniszczone trawniki a dziury w alejkach zasypane czerwonym gruzem z cegły choć nawierzchnia jest asfaltowa to miejsce gdzie oczekujacy rodzice na dzieci stojący autami na trawnikach w chwilach nudy czyszczą auta wyrzucają popielniczki ba nawet stare opony zaznaczam iz park objęty jest ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy nie reaguje nikt ani Policja ani straż po alejkach odbywa się ruch jak na ulicy choć na wjeździe wiza wi kościoła stoi znak zakazu ruchu kompletny brak reakcji aż dojdzie di wypadku alejkami chodzą przechodnie i dzieci do szkoły do tego pobliski kościół oczywiście parkowanie na trawniku pomiedzy ławkami i codzienne pogrzeby robią swoje choć wbudowana zatoka koło cmentarza ruskiego stoi pusta gdzie sa słuzby odpowiedzialne za ten stan rzeczy///???. Zieleń miejska wkopała rurki żeby nikt nie wjeżdżał i to nie dało rezultatu omijane są bokiem i auta bezpośrednio wjeżdżaja po trawnikach wolna amerykanka mało tego jak pieszy idzie alejką trabią i wyzywają grożą nawet pobiciem bo jaśnie pan jedzie 80 % to kobiety ewidentnie widać rak znajomości znaków jak ktoś zwróci uwagę sa jeszcze obrażone przecież ja tu jeżdżę rok czasu jaki znak a widać go dobrze i ewidętnie