UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A jaki pozytek z tej groty bedzie?Turysci beda sie mogli fotografowac na jej tle zeby sie pochwalic, ze wywalono na jej remont 1mln i jest bezuzyteczna budowla na ktorej zule moga wypic jabola i nie tylko?Oczywiscie wycinka drzew obowiazkowo przy okazji renowacji parkow, bo jakos nie zauwazylem zeby ktos raczyl wpasc na tak idiotyczny pomysl nowych nasadzen drzew na tych skwerach, bo z taka iloscia drzew to raczej parkiem nazwac nie mozna?Krzaki jak najbardziej sadzic. Jak zuli pogoni po tanim winie, to beda mieli gdzie sie zalatwiac. Esteci i ekolodzy z bozej laski. Lac beton, wycinac zielen, sadzic krzaki. Kasa wydana, problem z glowy. Zeby nie bylo, ze nic nie robimy. Kadencja leci dalej.

Omg