UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W parku planty było kiedyś darmowe lodowisko. Czy nie warto by zadaszyc ten obiekt i wybudować drugie lodowisko. Czy naprawdę to takie trudne.
W parku planty było kiedyś darmowe lodowisko. Czy nie warto by zadaszyc ten obiekt i wybudować drugie lodowisko. Czy naprawdę to takie trudne.