UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W parku planty było kiedyś darmowe lodowisko. Czy nie warto by zadaszyc ten obiekt i wybudować drugie lodowisko. Czy naprawdę to takie trudne.


Anuluj