UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wolałbym, żeby w Bażantarni na szlaku rowerowym Green Velo został położony asfalt, zrobienie fontanny w parku Dolinka, wyremontowanie alei Spacerowej w parku Dolinka, zrobienie ścieżek pieszo -rowerowych na Rubno, Próchnik i Dąbrowę