UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z parkiem przy ul Agrykola koło stadionu i szkoły nr3 który w tej chwili jest parkingiem dla parku Dolinka i parkingiem rodziców dowożących dzieci do szkoły rozjeżdżone alejki przejechana nowa ławka dwukrotnie zniszczone trawniki a dziury w alejkach zasypane czerwonym gruzem z cegły choć nawierzchnia jest asfaltowa to miejsce gdzie oczekujacy rodzice na dzieci stojący autami na trawnikach w chwilach nudy czyszczą auta wyrzucają popielniczki ba nawet stare opony zaznaczam iz park objęty jest ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy nie reaguje nikt ani Policja ani straż po alejkach odbywa się ruch jak na ulicy choć na wjeździe wiza wi kościoła stoi znak zakazu ruchu kompletny brak reakcji aż dojdzie di wypadku alejkami chodzą przechodnie i dzieci do szkoły do tego pobliski kościół oczywiście parkowanie na trawniku pomiedzy ławkami i codzienne pogrzeby robią swoje choć wbudowana zatoka koło cmentarza ruskiego stoi pusta gdzie sa słuzby odpowiedzialne za ten stan rzeczy///???. Zieleń miejska wkopała rurki żeby nikt nie wjeżdżał i to nie dało rezultatu omijane są bokiem i auta bezpośrednio wjeżdżaja po trawnikach wolna amerykanka mało tego jak pieszy idzie alejką trabią i wyzywają grożą nawet pobiciem bo jaśnie pan jedzie 80 % to kobiety ewidentnie widać rak znajomości znaków jak ktoś zwróci uwagę sa jeszcze obrażone przecież ja tu jeżdżę rok czasu jaki znak a widać go dobrze i ewidętnie