UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Niezadowolony - Chciałby Pan być takim Januszem... zanim Pan kogoś oceni... proszę popytać pracownikow... oby większość pracodawców była w porządku jak szef Flexmetal.... pozdrawiam... Zadowolony... jeszcze szału nie ma-ale są szanse... więcej wiary.. i w siebie przede wszystkim-spawacz