UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wstydzić się powinno Miasto Elbląg za tą całą Modrzewinę. Nawet drogi nie są tu odśnieżane - przez ostatnie 2 tygodnie ani razu nie przejechał pług czy inny pojazd służb miejskich na Czuchnowskiego czy na Rosnowskiego. Miasto szczyci się inwestorami a traktują to miejsce jak wieś. WSTYD WSTYD WSTYD