UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstydzić się powinno Miasto Elbląg za tą całą Modrzewinę. Nawet drogi nie są tu odśnieżane - przez ostatnie 2 tygodnie ani razu nie przejechał pług czy inny pojazd służb miejskich na Czuchnowskiego czy na Rosnowskiego. Miasto szczyci się inwestorami a traktują to miejsce jak wieś. WSTYD WSTYD WSTYD