UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niezadowolony - U nas z 4500 nikt do pracy się nie zgłasza. Co wy z tą najniższą ona jest za najniższe kwalifikacje jak coś potrafisz to masz razy dwa


Anuluj