UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niezadowolony - U nas z 4500 nikt do pracy się nie zgłasza. Co wy z tą najniższą ona jest za najniższe kwalifikacje jak coś potrafisz to masz razy dwa
@Niezadowolony - U nas z 4500 nikt do pracy się nie zgłasza. Co wy z tą najniższą ona jest za najniższe kwalifikacje jak coś potrafisz to masz razy dwa