UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

. Kasę brać i nie robić, tego chcecie. Gdybyś żył w komunie nie gadał byś tak, tylko zapier.... za grosze, lenistwo się rozpanoszyło, tylko daj i daj, za nic. Oto cała opozycja. Chcieliby tylko, w reklamówkach z biedronki, brać kasę.