UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

. Kasę brać i nie robić, tego chcecie. Gdybyś żył w komunie nie gadał byś tak, tylko zapier.... za grosze, lenistwo się rozpanoszyło, tylko daj i daj, za nic. Oto cała opozycja. Chcieliby tylko, w reklamówkach z biedronki, brać kasę.


Anuluj