35
14.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
napisze ktoś czy to praca na zmiany??? 4 tys za 8h/dzień bez sobót da się zarobić?
(2022.10.15)

info

0  
  2
Od PISU won, żeby nie PIS to byłbyś parobkiem u ruskow, albo szkopow..
Lubię PIS (2022.10.16)
Pasłęk się szybciej rozwija niż Elbląg, czytaj Pasłęk się w ogóle rozwija. Wróblewski jedź do Pasłęka i zapytaj lokalne władze jak to się robi. A nie, sorry chajs się zgadza i 18k wpada na Wroblewskie konto. I to się tyko liczy. Smutne to..
Elblaskie_nieudaczniki_w_um (2022.10.16)

info

2  
  2
Ewidentnie zazdrościsz :D
miswciazzywy (2022.10.17)
Jedyny prawdziwy komentarz. Tak jest. A jak powiedz, gamonie mają to zauważyć, jak wyznacznikiem ich lotności jest głosowanie widoczne pod twoim postem... No comments.
(2022.10.17)