A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
napisze ktoś czy to praca na zmiany??? 4 tys za 8h/dzień bez sobót da się zarobić?
Od PISU won, żeby nie PIS to byłbyś parobkiem u ruskow, albo szkopow..
Pasłęk się szybciej rozwija niż Elbląg, czytaj Pasłęk się w ogóle rozwija. Wróblewski jedź do Pasłęka i zapytaj lokalne władze jak to się robi. A nie, sorry chajs się zgadza i 18k wpada na Wroblewskie konto. I to się tyko liczy. Smutne to..
Ewidentnie zazdrościsz :D
Jedyny prawdziwy komentarz. Tak jest.
A jak powiedz, gamonie mają to zauważyć, jak wyznacznikiem ich lotności jest głosowanie widoczne pod twoim postem... No comments.