UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pasłęk się szybciej rozwija niż Elbląg, czytaj Pasłęk się w ogóle rozwija. Wróblewski jedź do Pasłęka i zapytaj lokalne władze jak to się robi. A nie, sorry chajs się zgadza i 18k wpada na Wroblewskie konto. I to się tyko liczy. Smutne to..
Elblaskie_nieudaczniki_w_um