UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pasłęk się szybciej rozwija niż Elbląg, czytaj Pasłęk się w ogóle rozwija. Wróblewski jedź do Pasłęka i zapytaj lokalne władze jak to się robi. A nie, sorry chajs się zgadza i 18k wpada na Wroblewskie konto. I to się tyko liczy. Smutne to..

Elblaskie_nieudaczniki_w_um

Anuluj