Wybrany wątek opinii

Tymczasem pislamabad coraz bardziej poza Europą
Pasmo sukcesów pis (2022.10.14)
@Pasmo sukcesów pis - pakuj walizki i won z POLSKI ruski trolu, ,bilet ci opłacę
(2022.10.14)
Ruski trol ? Wy pisowcy macie konkretnie na. S.ranę w głowach
Takie buty (2022.10.14)
@Pasmo sukcesów pis - Jednak moherowy mesjasz żoliborski zapowiedział wykupienie Żabki... strategicznie istotna inwestycja w bezpieczeństwo wolski.
GłębokaMyśl (2022.10.14)
@Pasmo sukcesów pis - Zarówno Polska, jak i UE są zarządzane przez tych samych ludzi z Ameryki. To jest wszystko teatr rozgrywany według scenariusza. Jeszcze tego nie zauważyłeś?
(2022.10.14)
Już się zleciały drony z CIA i wyzywają normalnych, pro polskich obywateli od ruskich onuc. Won do Hameryki!
(2022.10.14)
@GłębokaMyśl - GM zapomniałeś o uczelniach wyższych rodem ze średniowiecza oraz węgla naszego i importowanego który jest zmieszany ale nie fizycznie hahaha...
Art :) (2022.10.14)
@Pasmo sukcesów pis - do czego ma się odnieść twój komentarz
(2022.10.15)
Od PISU won, żeby nie PIS to byłbyś parobkiem u ruskow, albo szkopow..
Lubię PIS (2022.10.16)
Jedyny prawdziwy komentarz. Tak jest. A jak powiedz, gamonie mają to zauważyć, jak wyznacznikiem ich lotności jest głosowanie widoczne pod twoim postem... No comments.
(2022.10.17)
Powrót do komentarzy