Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
29
33
@Pasmo sukcesów pis - pakuj walizki i won z POLSKI ruski trolu, ,bilet ci opłacę
Do moderacji
Odpowiedz
17
16
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Pasmo sukcesów pis - Jednak moherowy mesjasz żoliborski zapowiedział wykupienie Żabki... strategicznie istotna inwestycja w bezpieczeństwo wolski.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Pasmo sukcesów pis - Zarówno Polska, jak i UE są zarządzane przez tych samych ludzi z Ameryki. To jest wszystko teatr rozgrywany według scenariusza. Jeszcze tego nie zauważyłeś?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Już się zleciały drony z CIA i wyzywają normalnych, pro polskich obywateli od ruskich onuc. Won do Hameryki!
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@GłębokaMyśl - GM zapomniałeś o uczelniach wyższych rodem ze średniowiecza oraz węgla naszego i importowanego który jest zmieszany ale nie fizycznie hahaha...
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Pasmo sukcesów pis - do czego ma się odnieść twój komentarz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Od PISU won, żeby nie PIS to byłbyś parobkiem u ruskow, albo szkopow..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Jedyny prawdziwy komentarz. Tak jest.
A jak powiedz, gamonie mają to zauważyć, jak wyznacznikiem ich lotności jest głosowanie widoczne pod twoim postem... No comments.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0