Wybrany wątek opinii
Kolejny sukces tłustego ptaka na harleyu i jego vice - czemu nie na polanie zwanej Modrzewina i Parkiem Technologicznym???
Do moderacji
Odpowiedz
34
20
Bo tam firma już była
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Bo tam firma już była i się rozbudowuje bezmózgu
Do moderacji
Odpowiedz
23
8
Żal że to nie kolesie z pisu
Do moderacji
Odpowiedz
12
11
EPT ma inne zadania, aby dotrwać do emerytury, nieprawdaż?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Ewidentnie zazdrościsz :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0