UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pasłęk się szybciej rozwija niż Elbląg, czytaj Pasłęk się w ogóle rozwija. Wróblewski jedź do Pasłęka i zapytaj lokalne władze jak to się robi. A nie, sorry chajs się zgadza i 18k wpada na Wroblewskie konto. I to się tyko liczy. Smutne to..
Elblaskie_nieudaczniki_w_um