35
14.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wuj też zwolnienia
(2022.10.14)

info

3  
  2
@Pasmo sukcesów pis - Zarówno Polska, jak i UE są zarządzane przez tych samych ludzi z Ameryki. To jest wszystko teatr rozgrywany według scenariusza. Jeszcze tego nie zauważyłeś?
(2022.10.14)
Już się zleciały drony z CIA i wyzywają normalnych, pro polskich obywateli od ruskich onuc. Won do Hameryki!
(2022.10.14)
Pis zagoni Was do kruchty, żebyście pokorni byli i nie buntowali się, gdy będą napychać sobie kieszenie waszą krwawicą.
(2022.10.14)

info

6  
  3
@GłębokaMyśl - GM zapomniałeś o uczelniach wyższych rodem ze średniowiecza oraz węgla naszego i importowanego który jest zmieszany ale nie fizycznie hahaha...
Art :) (2022.10.14)
@Takie buty - Czyli tak minimalnie licząc w '96 zarabiano tam powyżej 24 000 PLN.
(2022.10.14)
@Pasmo sukcesów pis - do czego ma się odnieść twój komentarz
(2022.10.15)
Najlepsza firma DRE
Gen (2022.10.15)

info

2  
  2
@okoniowaty - Bo w Gronowie na tych halach to już nie praca tylko sieczkarnia, nie ma warunków do pracy tylko przymus i opieprzanie pracowników za chore ambicje kierownictwa!
Fakt 1 (2022.10.15)
Jak już ktoś pisał - Włączyć Pasłęk do Elbląga.
(2022.10.15)

info

0  
  1