A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wuj też zwolnienia
@Pasmo sukcesów pis - Zarówno Polska, jak i UE są zarządzane przez tych samych ludzi z Ameryki. To jest wszystko teatr rozgrywany według scenariusza. Jeszcze tego nie zauważyłeś?
Już się zleciały drony z CIA i wyzywają normalnych, pro polskich obywateli od ruskich onuc. Won do Hameryki!
Pis zagoni Was do kruchty, żebyście pokorni byli i nie buntowali się, gdy będą napychać sobie kieszenie waszą krwawicą.
@GłębokaMyśl - GM zapomniałeś o uczelniach wyższych rodem ze średniowiecza oraz węgla naszego i importowanego który jest zmieszany ale nie fizycznie hahaha...
@Takie buty - Czyli tak minimalnie licząc w '96 zarabiano tam powyżej 24 000 PLN.
@Pasmo sukcesów pis - do czego ma się odnieść twój komentarz
Najlepsza firma DRE
@okoniowaty - Bo w Gronowie na tych halach to już nie praca tylko sieczkarnia, nie ma warunków do pracy tylko przymus i opieprzanie pracowników za chore ambicje kierownictwa!
Jak już ktoś pisał - Włączyć Pasłęk do Elbląga.