A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
za to samorząd może zbudować za setki milionów taką Modrzewinę i potem patrzeć jak zarasta krzakami, to jest zgodne z prawem, podobnie samorząd może zbudowac zimne termy i lotnisko w krzakach, to wszystko samorząd może zrobić
Ekspertyza potwierdza prawo, które istnieje od dawna. Te głosy obwiniające Prezydenta Miasta są bezsensowne, bo pomijając obowiązujące prawo to przede wszystkim należy posiadać celowe środki finansowe, a zwyczajna kontrola wykonania budżetu miasta uzna każdy wydatek na ten cel jako przestępstwo finansowe z jednoczesnym obowiązkiem odwołania Prezydenta Miasta za przekroczenie uprawnień. Oceniając całą sytuację należy tutaj zacytować słynną wypowiedź Janusza Korwina Mikke : "RZĄD RŻNIE GŁUPA".
Same pisiory w komentarzach się uaktywniły, boli was, że Elbląg nie będzie waszym kolejnym korytem (jak pałac saski czy cpk - spółka bez dna)
Ty i juras to lepiej siedź cicho albo dogadaj się z Rządem dla dobra miasta, i nie kombinujcie bo tylko zepsujecie
pisuary podrzucili miastu "kukułcze jajo"
Nie udało się Wróblowi zablokować przekopu czy rozwoju portu? To teraz znalazł wymówkę, byle tylko wbić kij w szprychy. Ludzie! Ten człowieczek chce uwalić najuważniejszą, dziejową inwestycję dla miasta. Po prostu wypiąć się na pogłębienie toru i gotowe. A i Olszczyn się ucieszy, że Elbląg znowu będzie zastopowany. Wszystko zgodnie z planem. Tak się zastanawiałem, co ostatecznie wymyślą, żeby dopiąć swego i pogrzebać kolejną szansę dla miasta, a przy okazji ZNOWU zrobić z miasta pośmiewisko tak, żeby elblążanie byli zawstydzani, gdziekolwiek nie pojadą. Kiedy wreszcie to referendum?!!!
Reforma samorządowa to był błąd!
Samorząd nie może pogłębić toru bo samsierzadzi to niech nie zabiera sie za nic
lewakow z emblonkga boli zad bo skonczy im sie koryto, kase biora efektow nie widac,