UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cz - .prezydent Elbląga powinien porozumieć się z rządem. To jest oczywistość. Wróbel był przeciw przekopowi, teraz chce korzystać z okazji. Władze Elbląga dziury w ulicy nie potrafią naprawić, a biorą sie za port. Natychmiast na kolanach do Warszawy, jak to popsuje to mam nadzieję, że wdzięczni wyborcy zapamiętają . Czyny to były partyjne i się skończyły.
Wet