UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie udało się Wróblowi zablokować przekopu czy rozwoju portu? To teraz znalazł wymówkę, byle tylko wbić kij w szprychy. Ludzie! Ten człowieczek chce uwalić najuważniejszą, dziejową inwestycję dla miasta. Po prostu wypiąć się na pogłębienie toru i gotowe. A i Olszczyn się ucieszy, że Elbląg znowu będzie zastopowany. Wszystko zgodnie z planem. Tak się zastanawiałem, co ostatecznie wymyślą, żeby dopiąć swego i pogrzebać kolejną szansę dla miasta, a przy okazji ZNOWU zrobić z miasta pośmiewisko tak, żeby elblążanie byli zawstydzani, gdziekolwiek nie pojadą. Kiedy wreszcie to referendum?!!!

Do_pomorskiego