UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie udało się Wróblowi zablokować przekopu czy rozwoju portu? To teraz znalazł wymówkę, byle tylko wbić kij w szprychy. Ludzie! Ten człowieczek chce uwalić najuważniejszą, dziejową inwestycję dla miasta. Po prostu wypiąć się na pogłębienie toru i gotowe. A i Olszczyn się ucieszy, że Elbląg znowu będzie zastopowany. Wszystko zgodnie z planem. Tak się zastanawiałem, co ostatecznie wymyślą, żeby dopiąć swego i pogrzebać kolejną szansę dla miasta, a przy okazji ZNOWU zrobić z miasta pośmiewisko tak, żeby elblążanie byli zawstydzani, gdziekolwiek nie pojadą. Kiedy wreszcie to referendum?!!!
Do_pomorskiego