UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Same pisiory w komentarzach się uaktywniły, boli was, że Elbląg nie będzie waszym kolejnym korytem (jak pałac saski czy cpk - spółka bez dna)
Same pisiory w komentarzach się uaktywniły, boli was, że Elbląg nie będzie waszym kolejnym korytem (jak pałac saski czy cpk - spółka bez dna)