UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Same pisiory w komentarzach się uaktywniły, boli was, że Elbląg nie będzie waszym kolejnym korytem (jak pałac saski czy cpk - spółka bez dna)


Anuluj