A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ja też tu mieszkam - Litości ul. Sadowa jest od sadu nie od nazwiska haha
@Marcin40 - Nie masz racji, działka należy do wspólnoty bo udziały były rozliczane do powierzchni użytkowej budynków więc gdzie jest dodatkowa powierzchnia do tych miejsc? One są WSPÓLNOTY!!!!
@Patodeveloperka - Wejdź na portalmapowy albo geoportal i zobacz podział działek. Droga i parkingi są na osobnej działce, bloki na osobnej. Niech mieszkańcy sprawdzą czy w ogóle mają działkę drogową w swoim akcie i jakie prawa do niej.
@wiollet - Na Komeńskiego deweloper sprzedawał 2x drożej niż ten z sadowej. Doszacował koszty i może wszystko zrobić, pomijam okna w okna wybudował. Natomiast ten co budował osiedle Sadowa, Mielczarskiego (eltower), Kowieńska czy Traugutta (rezydencja dolinka) niską ceną przyciągnął i jest efekt opóźnionych, niedokończonych prac niskiej taniej jakości na czym cierpią nabywcy.
@Wspólnota - Ty serio tak na poważnie ??? Może styczność z prawem własności masz po raz pierwszy coś tam zobaczyłeś podatek od gruntu i już wszystko co wokół oczy widzą to WSPÓLNOTY!!! Tak działka pod blokiem należy do wspólnoty. Procentowo każdy mieszkaniec jakiś % działki posiada. A Ty chcesz nam wmówić, że Notariusz u którego spisano akt sprzedaży miejsc parkingowych tego nie sprawdził ? W księgach wieczystych zobaczył zapis - właściciel gruntu Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Sadowa ale jako właściciel i sprzedający okazał się Deweloper. Widocznie One nie są WSPÓLNOTY...
A ja bym chciała, żeby dzieci lokatorów tak się nie pruły! Hałas niesamowity! Matka zamiast dziećmi się zajmować to siedzi w internecie! I niech nie włączają przypadkiem oświetlenia ulicznego na osiedlu, bo zasnąć nie będzie można tak jest widno. Poza tym prąd należy oszczędzać
Niech wyprowadzą się do familoków to się nauczą współżycia społecznego
Lampy powinny być na czujniki ruchu, Co mają w nocy świecić i księżyc oświetlać? Bogatsze kraje oszczędzają,
Czemu się ta wspólnota nie zajmie swoim przychówkiem! Tak się drą aż na Słowackiego słychać. Tyle lat tu mieszkaliśmy w spokoju a teraz musi człowiek znosić takie sąsiedztwo!
Latarnie na czujnik. Dramat. Idzie sąsiad nawalony nocą wężykiem i rozświetla raz lewą raz prawą. Może Wy lepiej zostawcie to osiedle bez latarni. Problem z głowy. PS. Rachunek za latarnie przyjdzie do WSPÓLNOTY... ; )