79
26.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ja też tu mieszkam - Litości ul. Sadowa jest od sadu nie od nazwiska haha
Antykomuch... (2022.08.28)
@Marcin40 - Nie masz racji, działka należy do wspólnoty bo udziały były rozliczane do powierzchni użytkowej budynków więc gdzie jest dodatkowa powierzchnia do tych miejsc? One są WSPÓLNOTY!!!!
Wspólnota (2022.08.28)
@Patodeveloperka - Wejdź na portalmapowy albo geoportal i zobacz podział działek. Droga i parkingi są na osobnej działce, bloki na osobnej. Niech mieszkańcy sprawdzą czy w ogóle mają działkę drogową w swoim akcie i jakie prawa do niej.
(2022.08.29)
@wiollet - Na Komeńskiego deweloper sprzedawał 2x drożej niż ten z sadowej. Doszacował koszty i może wszystko zrobić, pomijam okna w okna wybudował. Natomiast ten co budował osiedle Sadowa, Mielczarskiego (eltower), Kowieńska czy Traugutta (rezydencja dolinka) niską ceną przyciągnął i jest efekt opóźnionych, niedokończonych prac niskiej taniej jakości na czym cierpią nabywcy.
tomek40 (2022.08.29)
@Wspólnota - Ty serio tak na poważnie ??? Może styczność z prawem własności masz po raz pierwszy coś tam zobaczyłeś podatek od gruntu i już wszystko co wokół oczy widzą to WSPÓLNOTY!!! Tak działka pod blokiem należy do wspólnoty. Procentowo każdy mieszkaniec jakiś % działki posiada. A Ty chcesz nam wmówić, że Notariusz u którego spisano akt sprzedaży miejsc parkingowych tego nie sprawdził ? W księgach wieczystych zobaczył zapis - właściciel gruntu Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Sadowa ale jako właściciel i sprzedający okazał się Deweloper. Widocznie One nie są WSPÓLNOTY...
Marcin40 (2022.08.29)
A ja bym chciała, żeby dzieci lokatorów tak się nie pruły! Hałas niesamowity! Matka zamiast dziećmi się zajmować to siedzi w internecie! I niech nie włączają przypadkiem oświetlenia ulicznego na osiedlu, bo zasnąć nie będzie można tak jest widno. Poza tym prąd należy oszczędzać
(2022.08.29)

info

5  
  3
Niech wyprowadzą się do familoków to się nauczą współżycia społecznego
(2022.08.29)

info

3  
  0
Lampy powinny być na czujniki ruchu, Co mają w nocy świecić i księżyc oświetlać? Bogatsze kraje oszczędzają,
(2022.08.29)
Czemu się ta wspólnota nie zajmie swoim przychówkiem! Tak się drą aż na Słowackiego słychać. Tyle lat tu mieszkaliśmy w spokoju a teraz musi człowiek znosić takie sąsiedztwo!
(2022.08.29)

info

7  
  1
Latarnie na czujnik. Dramat. Idzie sąsiad nawalony nocą wężykiem i rozświetla raz lewą raz prawą. Może Wy lepiej zostawcie to osiedle bez latarni. Problem z głowy. PS. Rachunek za latarnie przyjdzie do WSPÓLNOTY... ; )
(2022.08.29)