UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bym chciała, żeby dzieci lokatorów tak się nie pruły! Hałas niesamowity! Matka zamiast dziećmi się zajmować to siedzi w internecie! I niech nie włączają przypadkiem oświetlenia ulicznego na osiedlu, bo zasnąć nie będzie można tak jest widno. Poza tym prąd należy oszczędzać