UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja bym chciała, żeby dzieci lokatorów tak się nie pruły! Hałas niesamowity! Matka zamiast dziećmi się zajmować to siedzi w internecie! I niech nie włączają przypadkiem oświetlenia ulicznego na osiedlu, bo zasnąć nie będzie można tak jest widno. Poza tym prąd należy oszczędzać