79
26.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A wystawić mu FV za ten barak, który miał zniknąć do końca 2021 roku tak z 10 tysięcy / m-c !!! A zapomniałem, deweopler i zarządca to koledzy i jak mówi stare przysłowie kur... kur... łba nie urwie. O sprzedaży miejsc nienależących do dewelopera to też ciekawa, sprawa niech mieszkańcy to zgłoszą na policję, ciekawe co z tego wyjdzie.
Anonimek1 (2022.08.26)

info

10  
  2
@Polska_ch**oza - A jeszcze lepszy numer odstawili na Malborskiej...
Anonimek1 (2022.08.26)
Postawa dewelopera (nie tylko w przypadku Sadowej ale też innych inwestycji) przypomina zachowanie takiego nastolatka, który umówił się z rodzicami, że będzie grał na komputerze do godziny 20:00.Minęła juz 22:00,nikt nie każe mu kończyć więc gra sobie dalej no bo dlaczego miałby sam z siebie przestać... To już kolejny w krótkim odstępie czasu artykuł nt. problemow z inwestycjami realizowanymi przez tego dewelopera. To nie może być przypadek ani celowe działanie konkurencji.
Elektryczny czarny Mercedes (2022.08.26)

info

13  
  1
@Mieszkanka Sadowej - nie lubisz dentysty??
(2022.08.26)
@Anonimek1 - a gdzie na Malborskiej i co tam sie odstawiło.
jaguarf (2022.08.26)
@Jatosia - Nie zdziwię się, jeśli ten termin okaże się nieostateczny.
Bardzo ciekawe (2022.08.26)
Kto sie decyduje mieszkac w hotelu robotniczym, to jeszcze do przezycia, ale dlaczego na takim wypiz..... owiu?? No ktos z poza Ega okej, ale rodowite emblomgi?? Pogrzalo was?:)
tragiczne miejsce (2022.08.26)

info

3  
  3
Ale ktos z urzedu musial wziac gigantyczna łapowke zeby pozowlic w centrum ega vis a vis cerfura stacje kontroli pojazdow... Czekam na tego łapówkarza, jak sie dowiem to przyjedzie do urzedu TV
lody kreca (2022.08.26)

info

5  
  3
A po jakiego grzyba ogrodzenie i szlabany? Czyżby mieszkańcy chcieli mieszkać w getcie?
jezry (2022.08.28)

info

8  
  3
@Marcin40 - Jakie "wolne miejsca"??? Przecież sprzedał ludziom CAŁĄ działkę w udziałach proporcjonalnych do powierzchni lokali! Nie zostały żadne "wolne" miejsca to jest działka wspólnoty!
Patodeveloperka (2022.08.28)