UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu się ta wspólnota nie zajmie swoim przychówkiem! Tak się drą aż na Słowackiego słychać. Tyle lat tu mieszkaliśmy w spokoju a teraz musi człowiek znosić takie sąsiedztwo!


Anuluj