UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu się ta wspólnota nie zajmie swoim przychówkiem! Tak się drą aż na Słowackiego słychać. Tyle lat tu mieszkaliśmy w spokoju a teraz musi człowiek znosić takie sąsiedztwo!
Czemu się ta wspólnota nie zajmie swoim przychówkiem! Tak się drą aż na Słowackiego słychać. Tyle lat tu mieszkaliśmy w spokoju a teraz musi człowiek znosić takie sąsiedztwo!