UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wiollet - Na Komeńskiego deweloper sprzedawał 2x drożej niż ten z sadowej. Doszacował koszty i może wszystko zrobić, pomijam okna w okna wybudował. Natomiast ten co budował osiedle Sadowa, Mielczarskiego (eltower), Kowieńska czy Traugutta (rezydencja dolinka) niską ceną przyciągnął i jest efekt opóźnionych, niedokończonych prac niskiej taniej jakości na czym cierpią nabywcy.
tomek40