Wybrany wątek opinii
Kilku panów zamierza sobie udowodnić kto jest... macho? Czy warto tak samemu sobie szkodzić, życie jest przecież krótkie? I czym ten pan Karaś pochwali się na stare lata, że coś tam osiągnął bo "walczył" tylko dla kogo i za co? Za jakie... grzechy?
Do moderacji
Odpowiedz
35
35
@kkk - Opowiedz coś o sobie, co osiągnąłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
14
14
@kkk - Lepiej żyć krótko i coś osiągnąć czy długo i przeciętnie?
Ktoś ważny powiedział:
"Znam twoje czyny,
że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust".
Do moderacji
Odpowiedz
0
3